Loading
ScatebraScatebraIl y a 10 ans
wings bed haibane angel yamato rakka renmei yoshitoshi haibane_renmei kobayashi_makoto
 

Commentaires2 commentaires

MaoMiałam okazję kilka razy widzieć tą figurkę i wydaje mi się nieco dziwna... ale skrzydełka ma śliczne i podstawka niczego sobie.
Dziwna? W jakim sensie? Mi się podoba jej kolorystyka no i odwzorowanie postaci jest niezłe. Może gdyby było więcej jej figurek na rynku to któraś w końcu przebiłaby te od Yamato. Niestety dwie Rakki, które oni wyprodukowali są jedynymi jej podobiznami z PVC(GK nie liczę - niezbyt ciekawych zresztą). Fajnym bajerem jest to "łóżeczko" ale z niego nie korzystam ponieważ nie byłoby jej widać za bardzo na półce. Jedynym dobrym rozwiązaniem wydaje się mała sztaluga na której można by ją było postawić - ale to tylko taka opcja z której pewnie bym i tak nie skorzystała;p. Mam do niej sentyment bo to pierwsza moja japońska statuetka ale rzeczywiście nie jest idealna - moim zdaniem mogliby zrezygnować z niektórych "obłości". Na przykład dłonie czy nos powinny być nieco ostrzej zarysowane. Niemniej to tylko drobny mankament, który jakoś bardzo nie przeszkadza:).
Il y a 9 ans
Miałam okazję kilka razy widzieć tą figurkę i wydaje mi się nieco dziwna... ale skrzydełka ma śliczne i podstawka niczego sobie.
Il y a 9 ans