Loading

UkraineОбговорення манги

• knocker
    knockerRegular Boarder • lv15
    Hors ligne17 réponses
    Il y a 8 ans
    До речі, люблю мангу, дуже навіть, ось мене щось навіть російські видання починають радувати) А взагалі хочу декілька томів Розаріо) На японській)
    WHAT? Кампот!!!!
  • Freedomer
    FreedomerRegular Boarder • lv20
    Hors ligne8 réponses
    Il y a 8 ans
    Російські видання манги мені, в принципі, подобалися з самого початку. Але якось так повелося, що купую виключно "Королівську битву". Брат також збирає "Берсерка", "Легенду про вампіра" і "Клеймор", тому маю змогу і їх читати.

Японська манга в мене одна-єдина, зате колекційна - шостий том Gundam: The Origin. Це моя улюблена манга, до речі. Планую як-небудь придбати всі інші томи (на даний час світ побачило вісім книг). Також є плани на японське видання чотиритомної манги Gundam: The Plot to Assassinate Gihren (моя друга улюблена манга) і онгоїнг Gundam MSV-R The Return of Johnny Ridden. А також принаймні на шостий том Muv-Luv Alternative (головним чином, через його обкладинку).

А, і одинадцятий і дванадцятий томи манги The Five Star Stories треба обовязково купити. Вражаюча історія, дуже шкода, що її перекладали на англійську мову тільки до десятого тому включно.
  • knocker
    Hors ligne17 réponses
    Il y a 8 ans
    FreedomerРосійські видання манги мені, в принципі, подобалися з самого початку. Але якось так повелося, що купую виключно "Королівську битву". Брат також збирає "Берсерка", "Легенду про вампіра" і "Клеймор", тому маю змогу і їх читати.

Японська манга в мене одна-єдина, зате колекційна - шостий том Gundam: The Origin. Це моя улюблена манга, до речі. Планую як-небудь придбати всі інші томи (на даний час світ побачило вісім книг). Також є плани на японське видання чотиритомної манги Gundam: The Plot to Assassinate Gihren (моя друга улюблена манга) і онгоїнг Gundam MSV-R The Return of Johnny Ridden. А також принаймні на шостий том Muv-Luv Alternative (головним чином, через його обкладинку).

А, і одинадцятий і дванадцятий томи манги The Five Star Stories треба обовязково купити. Вражаюча історія, дуже шкода, що її перекладали на англійську мову тільки до десятого тому включно.

А можете кинути ссилочку на скачування? А на рахунок The Five Star Stories то реально гарна манга, мені досить таки сподобалась) Можливо я ще малувато розуміюсь в англійській, але задоволення я отримав)
    WHAT? Кампот!!!!
  • knocker
    Hors ligne17 réponses
    Il y a 8 ans
    ААА Знайшов The Five Star Stories на російській мові! До 6-го тому! І хлопці ще далі перекладають) Радість)
    WHAT? Кампот!!!!
  • Freedomer
    FreedomerRegular Boarder • lv20
    Hors ligne8 réponses
    Il y a 8 ans • MàJ Il y a 8 ans
    knockerААА Знайшов The Five Star Stories на російській мові! До 6-го тому! І хлопці ще далі перекладають) Радість)

Покажи, де? На англійській усі десять томів прочитав, але не відмовлюся перечитати по-російськи.

Хоча ні. Перевірив, у мене вони є. Це давно перекладені перші два японські томи (або шість англомовних, що те ж саме).
  • knocker
    Hors ligne17 réponses
    Il y a 8 ans
    FreedomerknockerААА Знайшов The Five Star Stories на російській мові! До 6-го тому! І хлопці ще далі перекладають) Радість)

Покажи, де? На англійській усі десять томів прочитав, але не відмовлюся перечитати по-російськи.

Хоча ні. Перевірив, у мене вони є. Це давно перекладені перші два японські томи (або шість англомовних, що те ж саме).

А в мене їх не було, я так зрадів... До речі, а досить таки відрізняються переклади, мого косолапого англійського вистачило щоб трошки відрізнити варіації перекладу двозначних слів)
    WHAT? Кампот!!!!
  • Rejoignez le club pour prendre part à la discussion.
  • 6 réponses